Wybory Rady parafialnej
2013.11.24


nformacja o zakończeniu wyborów do Parafialnej Rady Duszpasterkiej:

Na podstawie zebranych głosów oraz wskazanej przez prawo, indywidualnej ocenie Proboszcza miejsca, skład nowej Rady Duszpasterskiej Parafii pw. św. Floriana w Kędzierzynie-Koźlu jest następujący:

a) członkowie z urzędu:

1. Piotr Adamów – Proboszcz

b) członkowie Rady z nominacji Proboszcza:

1. Edward Bartczak
2. Katarzyna Łupak
3. Danuta Stefanowicz
4. Marek Wiencek

c) członkowie Rady z wyboru parafian:

1. Edyta Dybciak
2.Violetta Jaskółka
3. Łukasz Kicol
4. Łukasz Kostarczyk
5. Agnieszka Kubny
6. Sebastian Kubny
7. Zdzisław Pajek
8. Rafał Skupiński

Dziękuję wszystkim, którzy w duchu odpowiedzialności za naszą wspólnotę parafialną, najpierw zaproponowali kandydatów, a później uczciwie oddali swoje głosy. Członków nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej, ich Rodziny, wspólnoty które reprezentują oraz wszystkich Parafian zapraszamy w najbliższą niedzielę 01 grudnia na nabożeństwo o godz. 15:30. Podczas nabożeństwa poprzez złożenie stosownej przysięgi wobec Boga i zgromadzonej wspólnoty, nasi nowi przedstawiciele w uroczysty sposób rozpoczną posługę dla dobra Boga, Kościoła i ludzi. Pierwsze spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w czwartek 05.12 po Mszy św. Na czas budowania naszego wspólnego domu – Kościoła, życzę wszystkim, przez wstawiennictwo św. Floriana, patrona naszej wspólnoty parafialnej, obfitości Bożego błogosławieństwa.


Niedziela
8:00 Msza św.
10:00 Msza św. Suma
15:30 Nabożeństwo
16:00 Msza św.

Poniedziałek
8:00 Msza św.

Wtorek
17:00 Msza św.

Środa
7:00 Msza św.

Czwartek
17:30 Adoracja
18:00 Msza św.

Piętek
17:00 Msza św. szkolna

Sobota
18:00 Msza św. niedzielna

2019 03 17 swanna 2019