U św. Floriana!

Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Floriana w Kędzierzynie-Koźlu

 Projekt bez tytuu 1

 

 JURORZY XXI PRZEGLĄDU PIEŚNI RELIGIJNEJ AZOTY 2018

 

1

Doktor sztuk muzycznych o specjalności wokalistyka, śpiewaczka, pedagog, menadżer kultury, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kędzierzynie-Koźlu. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach wydziału wokalno-aktorskiego oraz podyplomowych studiów zarządzania instytucjami kultury i oświaty we Wrocławiu. Jej wokalny debiut miał miejsce na scenie Filharmonii Opolskiej a potem współpracowała z Operą Śląską w Bytomiu, Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”, Akademią Muzyczną w Katowicach, gdzie była również wykładowcą wokalistyki. Koncertowała w wielu krajach, min. Chinach, USA, Kanadzie i niemal całej Europie.

 


 2

 Prezes Hotelu Solidaris, trębacz, organista oraz dyrygent chóru „Bel Canto” z Polskiej Cerekwi, z którym ma na swoim koncie niezliczoną ilośc występów i koncertów. W 2009 roku chór miał zaszczyt wystąpić na audiencji generalnej u emerytowanego dziś Papieża Benedykta XVI.


3

 Wikariusz parafii Św. Zygmunta i Św. Jadwigi Śląskiej w Kędzierzynie-Koźlu. Jak o sobie mówi „Nieoficjalny kierownik duchowy zespołu Nowe Imię”, a także pasjonat muzyki wszelakiej — choć najbliżej gra mu Jazz. Chórzysta oraz frontman zespołu Seminaryjnego, ale przede wszystkim duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza.


4Wokalista, muzyk, aranżer. Producent muzyczny, realizator nagrań, a ponadto DJ i właściciel Studia-2K. Jest także redaktorem i dziennikarzem „Nowej Gazety Lokalnej” i miejskiej telewizji TVM. Współpracuje z wieloma muzykami z całego świata. Ma na koncie solową płytę "Szary człowiek i może”. Artysta wydał także płytę z zespołem DMN oraz maxisingiel z zespołem KKTown.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rada Parafialna


Rzymskokatolicka Parafia p.w. św.  Floriana
ul. Chemików 3 , 47-223 Kędzierzyn-Koźle
tel. 48774813670, nip 749-18-06-005

konto: PKO SA IO Kędzierzyn-Koźle
16 1240 1659 1111 0000 2599 1684